Filter

Pánske tielka,spodky,nátelníky

Pánske bavlnené spodky BEL sivé

Tieto sivédlhé pánske spodky Vám poskytnú maximálne pohodlie v chladných dňoch. Sú vyrobené z bavlneného rebrovaného úpletu (rebro 1: 1). Vďaka svojmu zloženiu a strihu zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení.  zo 100% bavlny, ktorá Vám pos..

12,99€ Bez DPH: 10,83€

Pánske bavlnené spodky DAMIL šedé

Tieto nadmerné šedé dlhé pánske spodky Vám poskytnú maximálne pohodlie v chladných dňoch. Sú vyrobené z bavlneného rebrovaného úpletu (rebro 1:1). Vďaka svojmu zloženiu a strihu zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení.   zo 100% bavlny, ktorá ..

12,99€ Bez DPH: 10,83€

Pánske Tielko Biele

Pánske bavlnené tielko rebrované - biele.Pánske bavlnené tielko CALVI biele. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné i pre alergikov. Pánske bavlnené tielko ponúkame vo veľkostiach: L, XL, X..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánske Tielko Melír Svetlý

Pánske bavlnené tielko rebrované -svetlý melír. Pánske bavlnené tielko CALVI melírové. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné pre každého muža v chladnejšom období. Pánske bavlnené tie..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánske Tielko Melír Tmavý

Pánske bavlnené tielko rebrované -tmavý melír. Pánske bavlnené tielko CALVI melírové. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné pre každého muža v chladnejšom období. Pánske bavlnené tiel..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánske tričko s dlhým rukávom JAN biele

Pohodlné biele pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom. Tričko môžete nosiť pod košele, na šport alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia.    zo 100% bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nosení    z príjemnej ..

12,19€ Bez DPH: 10,16€

Pánske tričko s dlhým rukávom JAN sivé

Pohodlné sivé pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom. Tričko môžete nosiť pod košele, na šport alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia.  zo 100% bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nosení    z príjemnej rebrovanej pl..

12,19€ Bez DPH: 10,16€

Pánsky nátelník DAN biely

Klasický biely pánsky bavlnený nátelník, ktorý z módy nikdy nevyjde. Dokonale padne každej postave. Nátelník môžete nosiť pod košele, tričká alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia.  zo 100% bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nose..

7,89€ Bez DPH: 6,58€

Pánsky nátelník DAN modrý

Klasický modrý pánsky bavlnený nátelník, ktorý z módy nikdy nevyjde. Dokonale padne každej postave. Nátelník môžete nosiť pod košele, tričká alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia.  zo 100% bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nose..

7,89€ Bez DPH: 6,58€

Pánsky nátelník DAN sivý

Klasický šedý pánsky bavlnený nátelník, ktorý z módy nikdy nevyjde. Dokonale padne každej postave. Nátelník môžete nosiť pod košele, tričká alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia.  zo 100% bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nosen..

7,89€ Bez DPH: 6,58€

Pánsky nátelník EGON biely

Klasický biely pánsky bavlnený nátelník bez rukávov, komfortný pri celodennom nosení. Môžete ho nosiť pod košele, tričká alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia. zo 100 % bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nosení z príjemnej rebrovanej plet..

8,09€ Bez DPH: 6,74€

Pánsky nátelník EGON čierny

Klasický čierny pánsky bavlnený nátelník bez rukávov, komfortný pri celodennom nosení. Môžete ho nosiť pod košele, tričká alebo ako samostatnú vrchnú vrstvu oblečenia. zo 100 % bavlny, ktorá Vám poskytne komfort pri nosení z príjemnej rebrovanej ple..

8,09€ Bez DPH: 6,74€

Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)