Filter

Pánske tielka,spodky,nátelníky

Pánske Tielko Biele

Pánske bavlnené tielko rebrované - biele.Pánske bavlnené tielko CALVI biele. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné i pre alergikov. Pánske bavlnené tielko ponúkame vo veľkostiach: L, XL, X..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánske Tielko Melír Svetlý

Pánske bavlnené tielko rebrované -svetlý melír. Pánske bavlnené tielko CALVI melírové. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné pre každého muža v chladnejšom období. Pánske bavlnené tie..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánske Tielko Melír Tmavý

Pánske bavlnené tielko rebrované -tmavý melír. Pánske bavlnené tielko CALVI melírové. Pohodlné pánske tielko, vyrobené z jemne rebrovaného úpletu. Je vyrobené z kvalitnej bavlny, vhodné pre každého muža v chladnejšom období. Pánske bavlnené tiel..

6,80€ Bez DPH: 5,67€

Pánsky Nátelník Melír svetlošedý

Nátelník pánsky dlhý rebrovaný svetlošedý melír. Pánsky nátelník dlhý rukáv ukončený do patentu. Je veľmi pohodlný a príjemný v zimnom období. Pánsky nátelník je vhodný na samostatné nosenie, ale aj pod vrchné oblečenie. Nátelník je vyrobený je ..

10,90€ Bez DPH: 9,08€

Spodky Pánske Melír Svetlý

Spodky pánske dlhé svetlošedý melír. Pánske spodky dlhé ukončené do patentu. Sú veľmi pohodlné a príjemné v zimnom období. Pánske spodky ponúkame vo veľkostiach M, L, XL, XXL.Materiálové zloženie pánskych spodiek - 100% bavlna - ripové ..

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Spodky Pánske Melír tmavý

Spodky pánske dlhé tmavošedý melír. Pánske spodky dlhé ukončené do patentu. Sú veľmi pohodlné a príjemné v zimnom období. Pánske spodky ponúkame vo veľkostiach M, L, XL, XXL.Materiálové zloženie pánskych spodiek - 100% bavlna - ripové ..

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)