O nás

Naša firma ELTRANS v. o. s. sa zaoberá predajom oblečenia z bavlneného úpletu od roku 1991. U nás si nájdete široký sortiment nočného prádla ako pyžamá, nočné košele dámske a pánske, ale aj kvalitný kojenecký tovar slovenskej výroby a kvalitné české plienky.

Všetok tovar máme na sklade. Niektoré ponuky tovaru sú však limitované a nedajú sa doskladniť. Preto nakupujte dnes! Doprava - 1,99€. Pri objednávke nad 69,- € doprava zadarmo. 


CALVI - COONOOR

Každoročne ponúkame dve kolekcie pre jar-leto a jeseň-zimu, které zahrňujú okolo 150 modelov dámskeho a pánskeho nočného i vrchného prádla zo 100% bavlny. Výrobky vlastných obchodných značiek CALVI a COONOOR sú dizajnované v súlade s módnymi trendmi. CALVI pre nočné prádlo a COONOOR® pre vrchné ošatenie sú značkami dobrej kvality za priaznivé ceny.
V kolekcii nočného prádla nájdete dámske a pánske pyžamá s dlhými a krátkymi rukávmi a nohavicami a nočné košele. 
Jesenná kolekcia je pravidelne doplnená o menšie kolekcie spodného prádla, ako sú pánske nátelníky s krátkym a dlhým rukávom, tielka a spodky.


YUPIEEE

Kolekcia kojeneckého tovaru vyrobená na Slovensku. Tieto výrobky si získali dôveru medzi zákazníkmi najmä kvôli výbornej kvalite a zaujímavým dizajnom. Majú certifikáty kvality a nezávadnosti platné v celej EU, aj certifikáty platné v Rusku. Veríme, že budete s našim sortimentom spokojní a že splnia Vaše očakávania.

PLIENKY

Bavlnené textilné plienky by mali byť súčasťou každej detskej výbavičky. Starostlivý výber a dôsledná kontrola vstupných surovín, monitorovanie výrobných postupov s ohľadom na kvalitu a priebežné testovanie nezávadnosti, sú len zlomkom operácií, ktoré sa štandardne pri týchto výrobkoch vykonávajú. Sú vyrobené zo 100% bavlny a vďaka použitiu technológie tkania v dutinnej väzbe, je zaručená zvýšená sacia schopnosť a mäkkosť. Sú tak príjemnejšie na dotyk a plienka je vlastne dvojvrstvová. Odolnosť voči sterilizácií vyváraním alebo žehlením je samozrejmosťou. Pri správnom ošetrovaní si zachová svoj tvar a vysokú belosť. Plienky sú hygienicky balené po viac kusoch v praktckých odolných taškách. Ponúkame aj plinky a tetra osušky s detskými motívmi.
Všetky nami ponúkané plienky sú vyrobené v Českej republike a uvedená gramáž je podľa skutočného merania.