MAX


DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Dámska nočná košeľa GOJA s dlhým rukávom mierne skráteným. Je v čiernej farbe so zlatou potlačou hviezdičiek, čím pôsobí veľmi luxusne. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej jemnej bavlny. Dámska košeľa má okrúhly výstrih a dĺž..

18,30€ Bez DPH: 15,25€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - biela s modrou kvetovanou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih mierne nazberkaný. V strede je prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je mi..

20,26€ Bez DPH: 16,88€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - šedá s bieločiernou potlačou macka pandy. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. V strede je na zapínanie na cvoky . Dĺžka nočnej košele je mierne nad kole..

18,80€ Bez DPH: 15,67€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - šedá s kvetovanou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih. Dĺžka nočnej košele je po kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalitné spracov..

18,50€ Bez DPH: 15,42€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Dámska nočná košeľa SANVI s dlhým rukávom - v krémovej farbe s kvetovanou potlačou. Vľavo na hrudi je malé vrecko jednofarebné šedé a na ňom je veverička. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej jemnej bavlny. Dámska košeľa má ok..

19,36€ Bez DPH: 16,13€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Dámska nočná košeľa HANAH s trištvrťovým rukávom - v svetlomodrej farbe s potlačou líšky na hrudi. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej jemnej bavlny. Dámska košeľa má okrúhly výstrih a dĺžku nad kolená. Jedná sa o príjemný vz..

18,60€ Bez DPH: 15,50€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa LEVEZA.Dámska nočná košeľa ALEXA s dlhým rukávom svetlohnedej farby so čiernošedým károm a s potlačou sovy na hrudi. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej jemnej bavlny. Dámska košeľa má okrúhly výstrih a dĺžku nad kolená. Jedná sa o ..

19,10€ Bez DPH: 15,92€

DÁMSKE PYŽAMO KRÁTKE

Dámske pyžamo krátke LEVEZA.Pyžamo dámske krátke čierne.  Dámske pyžamo s mierne okrúhlym výstrihom a krátkym rukávom. Na hrudi má potlač siluety ženy a muža zo zadu. Žena je s rožkami a muž s krídlami. Nohavice pyžama sú krátke čierne na spodku..

20,90€ Bez DPH: 17,42€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé LEVEZA.Trendové dlhé dámske pyžamo s  kvetovanými nohavicami. Bavlnené dámske pyžamo  sivej farby, má mierne skrátený rukáv a okrúhly výstrih. Pod výstrihom je romantická tlač kvetov. Pyžamové nohavice sú dlhé čierne..

23,70€ Bez DPH: 19,75€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé LEVEZA.Dámske pyžamo MILA je vo farebnom prevedení. Vyrobené je z veľmi kvalitnej bavlny. Jednofarebné staroružové pyžamové tričko má dlhé rukávy, na hrudi potlač čiernej labute s nápisom Black Swan a okrúhly výstrih. Pyž..

23,70€ Bez DPH: 19,75€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé LEVEZA.Trendové dlhé dámske pyžamo s  károvanými nohavicami. Bavlnené dámske pyžamo  šedej farby, má dlhý rukáv a okrúhly výstrih. Na hrudi dámskeho pyžama sú zobrazené tri mikulášske postavičky. Pyžamové nohavice sú..

22,80€ Bez DPH: 19,00€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé LEVEZA.Dámske pyžamo SIJA je vo farebnom prevedení. Vyrobené je z veľmi kvalitnej bavlny. Jednofarebné pyžamové tričko je šedoružovej farby a má jemne skrátené rukávy. Na hrudi má romantickú potlač veveričky a okrúhly výs..

21,60€ Bez DPH: 18,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)