Filter

Termospodky

Dámske termo spodky HALINA TermoPlus červené

Červené dlhé dámske termo spodky neobmedzujú v pohybe a dokonale padnú. Sú ideálne na šport. V chladných dňoch zahrejú a v letných pomôžu odvádzať vlhkosť smerom od tela. Môžete ich nosiť pod šponovky, lyžiarske nohavice alebo pri letných športoch, a..

10,79€ Bez DPH: 8,99€

Dámske termo spodky ISOLA NEW 102

Dámske termospodky ISOLA NEW sú Vaše obľúbené termospodky Isola, len sme upravili materiálové zloženie a to na 80% Polyester/20% Elastan. Termospodky sú aj naďalej hrejivé a rýchloschnúce. Sú vyrobené z úpletu TermoFit s počesanou vnútornou vrstvou, ..

21,79€ Bez DPH: 18,16€

Pánske termo spodky ASPEN NEW

Pánske termospodky ASPEN NEW sú Vaše obľúbené termospodky Aspen, len sme upravili materiálové zloženie a to na 80% Polyester/20% Elastan. Termospodky sú aj naďalej hrejivé a rýchloschnúce. Sú vyrobené z úpletu TermoFit s počesanou vnútornou vrstvou, ..

22,89€ Bez DPH: 19,08€

Unisex termo spodky KAPRUN černé

Termospodky Kaprun jsou hřejivé a rychleschnoucí. Jsou vyrobené z úpletu TermoFit s počesanou vnitřní vrstvou, který udržuje tělo v teple i při náročném pohybu a podíl elastanu v něm zajišťuje výbornou pružnost. Tyto unisex termospodky jsou ideální p..

16,59€ Bez DPH: 13,83€

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)