Filter

Letné

Dámske dlhé šaty AMELINA 334

Dlhé šaty AMELINA s prepracovaným strihom sa skvele hodia na teplé dni. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky. Buďte elegantný vždy a všade!   z príjemného viskozového materiálu v kombinácii s elastanom, ktorý poskytne ko..

24,19€ Bez DPH: 20,16€

Dámske dlhé šaty JOANA 335

Podčiarknite svoju ženskosť v dlhých šatách JOANA. Sú vyrobené z viskózy a elastanu, preto sú vzdušné a veľmi príjemné na nosenie a vďaka elastanu tvarovo stabilné. Voľný strih týchto šiat si zaiste obľúbite.Širšia časť sukn..

27,79€ Bez DPH: 23,16€

Dámské dlouhé šaty JOANA 336

Podtrhněte svoji ženskost v dlouhých šatech JOANA. Jsou vyrobeny z viskózy a elastanu, proto jsou vzdušné a velmi příjemné na nošení a díky elastanu tvarově stabilní. Volný střih těchto šatů si zajisté oblíbíte.Širší část sukně a spadlý rukáv jsou pr..

27,89€ Bez DPH: 23,24€

Dámske jeans krátke šaty SELENA 1011

V týchto JEANS dámskych šatách sa budete cítiť perfektne, a navyše budete vyzerať ležérne. Šaty majú pod pásom sťahovaciu šnúrku, vďaka ktorej si ich môžete aj mierne podkasať. Voľný strih zakryje všetky nedostatky postavy. ..

18,99€ Bez DPH: 15,83€

Dámske krátke šaty AMELA 331

Veselé a farebné šaty AMELA s prepracovaným strihom sa skvele hodí na teplé dni.  Šaty sú do A a majú vsadené krátke rukávy. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky. Buďte elegantná vždy a všade! z príjemného viskozové..

20,79€ Bez DPH: 17,33€

Dámské krátké šaty DAKAR 326

Každá žena sa rada oblieka podľa aktuálnej nálady! Úžasná farebná kombinácia týchto šiat strčí konzervatizmus do vrecka, vynikne v nich jedinečnosť a osobný štýl každej ženy. Dámske šaty majú mierne priliehavý strih s okrúhlym výstrihom.&n..

27,69€ Bez DPH: 23,08€

Dámske krátke šaty DAKAR 907

Každá žena sa rada oblieka podľa aktuálnej nálady! Úžasná farebná kombinácia týchto šiat strčí konzervatizmus do vrecka, vynikne v nich jedinečnosť a osobný štýl každej ženy. Dámske šaty majú mierne priliehavý strih s okrúhlym výstrihom. Vďaka elast..

26,39€ Bez DPH: 21,99€

Dámske šaty BONKA

Krásne letné dámske šaty s kvetinovou potlačou a volánmi Vás určite upútajú. Sú ušité z viskozového materiálu, ktorý je príjemne splývavý a je pre letné dni ideálny. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky.Dámske šaty sú voľnejšieho strihu. ..

28,19€ Bez DPH: 23,49€

Dámske šaty BONKA 023

Krásne letné dámske šaty s volánmi Vás určite upútajú. Sú ušité z viskozového materiálu, ktorý je príjemne splývavý a je pre letné dni ideálny. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky.Dámske šaty sú voľnejšieho strihu. M..

28,29€ Bez DPH: 23,58€

Dámske šaty BONKA 058

Krásne letné dámske šaty s volánmi Vás určite upútajú. Sú ušité z viskozového materiálu, ktorý je príjemne splývavý a je pre letné dni ideálny. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky.Dámske šaty sú voľnejšieho strihu. Majú krátky..

27,89€ Bez DPH: 23,24€

Dámske šaty BONKA 311

Krásne letné dámske šaty s kvetinovou potlačou a volánmi Vás určite upútajú. Sú ušité z viskozového materiálu, ktorý je príjemne splývavý a je pre letné dni ideálny. V týchto šatách sa budete cítiť nádherne žensky.Dámske šaty sú voľnejšie..

28,29€ Bez DPH: 23,58€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)