Filter

Pančuchové nohavice

Akrylové pančuchové nohavice AKRYLA 16 čokoládové

Teplé hnedé dámske pančuchové nohavice oceníte najmä v chladnejších dňoch. Preto by rozhodne nemali chýbať vo Vašom šatníku v zimných mesiacoch!Nepriehľadné pančuchy Akryla sú v niekoľkých odtieňoch. Vyberte si pančuchy podľa nálady a oblečenia. Čísl..

7,49€ Bez DPH: 6,24€

Akrylové pančuchové nohavice AKRYLA 17 sivé

Teplé sivé dámske pančuchové nohavice oceníte najmä v chladnejších dňoch. Preto by rozhodne nemali chýbať vo Vašom šatníku v zimných mesiacoch!Nepriehľadné pančuchy Akryla sú v niekoľkých odtieňoch. Vyberte si pančuchy podľa nálady a oblečenia. Číslo..

7,49€ Bez DPH: 6,24€

Akrylové pančuchové nohavice AKRYLA 999 čierne

Teplé čierne dámske pančuchové nohavice oceníte najmä v chladnejších dňoch. Preto by rozhodne nemali chýbať vo Vašom šatníku v zimných mesiacoch! Nepriehľadné pančuchy Akryla sú v niekoľkých odtieňoch. Vyberte si pančuchy podľa nálady a oblečenia. Čí..

7,49€ Bez DPH: 6,24€

Dámske pančuchové nohavice BOBINA 1004 telové

Telové dámske pančuchové nohavice Bobina sú jednofarebné a nepriehľadné. Ich silnejšie prevedenie oceníte v chladných dňoch. zosilnený materiál oceníte v chladnejších dňoch pančuchy majú vyššiu odolnosť proti roztrhnutiu matný vzhľad s jemným plasti..

4,09€ Bez DPH: 3,41€

Dámske pančuchové nohavice BOBINA 999 čierne

Čierne dámske pančuchové nohavice Bobina sú jednofarebné a nepriehľadné. Ich silnejšie prevedenie oceníte v chladných dňoch. zosilnený materiál oceníte v chladnejších dňoch pančuchy majú vyššiu odolnosť proti roztrhnutiu matný vzhľad s jemným plasti..

4,09€ Bez DPH: 3,41€

Dámske pančuchové nohavice CD 3 1003 farba opálená

Dámske polomatné pančuchové nohavice CD3 patria do radu luxusných pančúch. Sú veľmi jemné a pritom elastické. Doprajte svojim nohám luxus!     dámske pančuchy sú vyrobené z kombinácie polyamidu s elastanom pre vyššiu pružnosť a e..

2,39€ Bez DPH: 1,99€

Dámske pančuchové nohavice CD 5 1003 farba opálená

Jemné dámske pančuchové nohavice s hodvábnym leskom CD 5 patria do radu luxusných pančúch. Sú veľmi jemné a pritom elastické.     dámske pančuchy sú vyrobené z kombinácie polyamidu s elastanom pre vyššiu pružnosť a elastickosť &n..

4,29€ Bez DPH: 3,58€

Dámske pančuchové nohavice GLORY

  Dámske vzorované pančuchové nohavice zvýraznia krásu vašich nôh. Výborne sa hodí k šatám, kostýmom, ale aj k šortkám. Vytvorte z jednoduchých šiat vďaka vzorovaným pančucháčom rafinovaný outfit.   zosilnený materiál v kombinácii s elas..

5,19€ Bez DPH: 4,33€

Dámske pančuchové nohavice JAZZ - NOVÉ

Nové luxusné dámske pančuchové nohavice JAZZ vychádzajú s Vami známych pančuchových nohavíc JESSICA. Zmenili sme u nich iba materiálové zloženie, pridali sme VIAC ELASTANU. Teraz sú JAZZ 86% Polyamid/14% Elastan. Dámske pančuchové nohavice majú jemn..

4,59€ Bez DPH: 3,83€

Dámske pančuchové nohavice MARA 999 čierne

Nepriehľadné elastické pančuchové nohavice Mara z mikrovlákna. Vďaka zosilnenému materiálu sú veľmi obľúbené najmä v chladných jesenných a zimných dňoch. Skvele doplnia Váš šatník   zosilnený materiál, polyamid - mikrovlákno s elastanom pr..

5,19€ Bez DPH: 4,33€

Dámske pančuchové nohavice MAXANA 1004 telové

Pohodlné telové pančuchové nohavice Maxana sú určené pre plnoštíhle. Predozadný komfortný klin Vám zabezpečí ich pohodlné nosenie. pančuchy sú vyrobené z polyamidu v kombinácii s elastanom majú zosilnenú špičku a pätu. Zosilnená päta garantuje ich v..

3,29€ Bez DPH: 2,74€

Dámske pančuchové nohavice MAXANA 999 čierne

Pohodlné čierne pančuchové nohavice Maxana sú určené pre plnoštíhle. Predozadný komfortný klin Vám zabezpečí ich pohodlné nosenie. pančuchy sú vyrobené z polyamidu v kombinácii s elastanom majú zosilnenú špičku a pätu. Zosilnená päta garantuje ich v..

3,29€ Bez DPH: 2,74€

Zobrazenie 1 až 12 z 74 (7 stránok)