Filter

Dámske Nočné Košele

Nočná Košeľa Dámska Krátka Biela

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s kvietkovanou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ktorého je léga na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod kolená. Jedná s..

18,50€ Bez DPH: 15,42€

Nočná Košeľa Dámska Krátka Modrá

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s kvietkovanou potlačou a modrým lemom. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ktorého je léga na gombíky a na boku malé vrecko. Dĺžka..

18,50€ Bez DPH: 15,42€

Nočná Košeľa Dámska Krátka Ružová

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s kvietkovanou potlačou a ružovým lemom.  Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ktorého je léga na gombíky a na boku malé vrecko..

18,50€ Bez DPH: 15,42€

Nočná Košeľa Dámska Krátka Zelená

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - svetlozelená s kvietkovanou fialovou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ktorého je léga na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod..

18,50€ Bez DPH: 15,42€

Nočná Košeľa Dámska Agnes - nadrozmerná

Nočná košeľa dámska dlhá Agnes.Dámska nočná košeľa s vysoko kvalitnej bavlny s romantickým vzorom. Spodná časť nočnej košele rovná.Ponúkame vo veľkostiach - XXL a vo farbe ružováMateriálové zloženie nočnej košele: 100% bavlnaVýroba - TARODámske pyžam..

19,90€ Bez DPH: 16,58€

Nočná Košeľa Dámska Agnes - nadrozmerná

Nočná košeľa dámska dlhá Agnes.Dámska nočná košeľa s vysoko kvalitnej bavlny s romantickým vzorom. Spodná časť nočnej košele rovná.Ponúkame vo veľkostiach - XXL a vo farbe šedá.Materiálové zloženie nočnej košele: 92% bavlna, 8% polyesterVýroba - TARO..

19,90€ Bez DPH: 16,58€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Červená

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - biela s ružovou kvietkovanou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má véčkový výstrih, v strede ktorého je ozdobná mašlička. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. ..

18,90€ Bez DPH: 15,75€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Marcela

Nočná košeľa dámska dlhá MARCELA.Dámska nočná košeľa s vysoko kvalitnej bavlny. Predný diel károvanej nočnej košele zdobí léga, slúžiaca na rozopínanie - ideálna pre dojčiace matky. Spodná časť nočnej košele je ukončená do oblúka.Ponúkame vo veľkosti..

15,60€ Bez DPH: 13,00€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Modrá

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - modrá. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ukončený légou na gombíky. Na konci rukávov a v spodnej časti nočnej košele je pekná kvetinová p..

15,00€ Bez DPH: 12,50€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Modrá Viva

Dámska nočná košeľa VIVA. Pekná dámska nočná košeľa značky Taro s dlhým rukávom - v tyrkysovej farbe s potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej jemnej bavlny. Dámska košeľa má okrúhly výstrih, dĺžku nad kolená a farebné lemovanie okolo spodku..

14,70€ Bez DPH: 12,25€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Ružová

Maxitričko dámske dlhé CALVI. Pekné dámske maxitričko s dlhým rukávom a s väčšou potlačou. Maxitričko je ružové ušité z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ktorého je léga na gombíky. Dĺžka maxitrička je nad kolená. Príjemný vzdušný m..

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Nočná Košeľa Dámska Dlhá Ružová

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - ružová. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih, v strede ukončený légou na gombíky. Na konci rukávov a v spodnej časti nočnej košele je pekná kvetinová ..

15,00€ Bez DPH: 12,50€

Zobrazenie 1 až 12 z 39 (4 stránok)