CALVI


DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s drobnou červenou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih v strede prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod kolená. Jedná sa ..

23,03€ Bez DPH: 19,19€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s malou farebnou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalit..

19,62€ Bez DPH: 16,35€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska košeľa nočná dlhá CALVI.  Dámska nočná košeľa je vo farebnom prevedení. Vyrobená je z veľmi kvalitnej hrubšej bavlny - interlock. Jednofarebné nočná košeľa svetlomodrej farby má  v spodnej časti s kvetinovú potlač. Okrúhly výstr..

26,34€ Bez DPH: 21,95€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s malou modro-farebnou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, ..

19,62€ Bez DPH: 16,35€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s drobnou modrou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih v strede prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod kolená. Jedná sa o ..

23,03€ Bez DPH: 19,19€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ KRÁTKA

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - cyklamenová so striebornou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih. V strede je prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. ..

12,80€ Bez DPH: 10,67€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ KRÁTKA

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom staroružová, s čiernobielou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih.  Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný mate..

12,80€ Bez DPH: 10,67€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ KRÁTKA

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s kvetovanou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalitn..

12,80€ Bez DPH: 10,67€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé - CALVI.Dámske pyžamo v staroružovej farbe. Pyžamo je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Jednofarebné pyžamové tričko má dlhé rukávy, potlač na prednej strane a okrúhly výstrih. Pyžamové  nohavice sú dlhé šedé a v páse majú po..

22,50€ Bez DPH: 18,75€

Dámske Pyžamo Dlhé Modré

Dámske pyžamo dlhé CALVI.Pyžamo dámske dlhé modré.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a légou na rozopínanie . Na boku predného dielu je malé ozdobné vrecko.  Nohavice pyžama sú dlhé biele s celopotlačou farebných kvietkov.  Jedn..

21,90€ Bez DPH: 18,25€

Nočná Košeľa Dámska Krátka Fialová

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s potlačou fialových kvetov. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny. Má okrúhly výstrih s legou na gombíky a  mierne nariasené sedlo. Dĺžka nočnej košele je po..

17,35€ Bez DPH: 14,46€

PÁNSKE PYŽAMO DLHÉ

Pánske pyžamo dlhé CALVI. Pyžamo pánske s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Vrchný diel pyžama je károvaný modrý s  malým vreckom na hrudi. Pyžamové nohavice sú jednofarebné dlhé. Pánske pyžamo je veľmi pohodlné. Ponúkame ho vo veľkostiac..

24,00€ Bez DPH: 20,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 38 (4 stránok)