Calvi


DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s malou modro-farebnou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, ..

19,62€ Bez DPH: 16,35€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska košeľa nočná dlhá CALVI.  Dámska nočná košeľa je vo farebnom prevedení. Vyrobená je z veľmi kvalitnej hrubšej bavlny - interlock. Jednofarebné nočná košeľa svetlomodrej farby má  v spodnej časti s kvetinovú potlač. Okrúhly výstr..

26,34€ Bez DPH: 21,95€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s drobnou modrou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih v strede prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod kolená. Jedná sa o ..

23,03€ Bez DPH: 19,19€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa dlhá CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - fialová s malou bielou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, ..

16,80€ Bez DPH: 14,00€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s drobnou červenou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih v strede prestrihnutá na gombíky. Dĺžka nočnej košele je pod kolená. Jedná sa ..

23,03€ Bez DPH: 19,19€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s dlhým rukávom - žltá s malou farebnou potlačou. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má véčkový výstrih. Dĺžka nočnej košele je nad kolená. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalit..

19,62€ Bez DPH: 16,35€

DÁMSKA KOŠEĽA NOČNÁ DLHÁ

Dámska nočná košeľa CALVI. Pekná dámska nočná košeľa s krátkym rukávom - biela s potlačou zelených kvietkov. Nočná košeľa je ušitá z kvalitnej bavlny a má okrúhly výstrih s naberaným sedlom. Dĺžka nočnej košele je po lýtka. Jedná sa o príjemný v..

17,89€ Bez DPH: 14,91€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé CALVI.Pyžamo dámske dlhé modré.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a légou na rozopínanie . Na boku predného dielu je malé ozdobné vrecko.  Nohavice pyžama sú dlhé s jemným vzorom.  Jedná sa o príjemný vzdušný ..

22,37€ Bez DPH: 18,64€

DÁMSKE PYŽAMO DLHÉ

Dámske pyžamo dlhé CALVI.Pyžamo dámske dlhé biele.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a légou na rozopínanie . Na boku predného dielu je malé ozdobné vrecko fialovej farby.  Nohavice pyžama sú dlhé fialové s jemným vzorom.  Jedná..

22,37€ Bez DPH: 18,64€

Dámske Pyžamo Dlhé Modré

Dámske pyžamo dlhé CALVI.Pyžamo dámske dlhé modré.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a légou na rozopínanie . Na boku predného dielu je malé ozdobné vrecko.  Nohavice pyžama sú dlhé biele s celopotlačou farebných kvietkov.  Jedn..

21,90€ Bez DPH: 18,25€

DÁMSKE PYŽAMO KRÁTKE

Dámske pyžamo krátke CALVI.Pyžamo dámske krátke ružové.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a krátkym rukávom má na boku predného dielu malé ozdobné vrecko.  Nohavice pyžama sú krátke farebné. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalitné ..

16,32€ Bez DPH: 13,60€

DÁMSKE PYŽAMO KRÁTKE

Dámske pyžamo krátke CALVI.Pyžamo dámske krátke modré.  Dámske pyžamo s okrúhlym výstrihom a krátkym rukávom má na boku predného dielu malé ozdobné vrecko.  Nohavice pyžama sú krátke farebné. Jedná sa o príjemný vzdušný materiál, kvalitné s..

16,32€ Bez DPH: 13,60€

Zobrazenie 1 až 12 z 95 (8 stránok)