Filter

Dámske Legíny

Dámske 3/4 vzorované legíny NEBRASKA LIGHT 423

Poraziť v sebe prirodzenú lenivosť, to nie je s týmito dámskymi športovými legínami žiadny problém. Vďaka obsahu elastanu dobre držia tvar a sedia ako druhá koža. Ak ste priaznivkyne módnych dezénov a farieb, tak to sú legíny priamo pre Vás.  ..

16,22€ Bez DPH: 13,52€

Dámske 3/4 vzorované legíny NEBRASKA LIGHT 710

Poraziť v sebe prirodzenú lenivosť, to nie je s týmito dámskymi športovými legínami žiadny problém. Vďaka obsahu elastanu dobre držia tvar a sedí ako druhá koža..

17,29€ Bez DPH: 14,41€

Dámske džínsové legíny LUNA JEANS

  Máte rady džínsový vzhľad, ale túžite po niečom mäkkom, príjemnom a pohodlnom? Skĺbte džínsy a bambusové legíny v jeden model. Sú príjemné k telu, pohodlné a elastické, pôsobia elegantne a nadčasovo moderne.   Zamilujete si ich hlavne pre..

22,29€ Bez DPH: 18,58€

Dámske krátke legíny LOREIN

Dámske krátke legíny skvele padnú a vďaka bambusu sa budete v nich cítiť pohodlne. Krátke elastické legíny sú vhodné pre voľný čas i športové aktivity.  z príjemného bambusu v kombinácii s elastanom, vďaka ktorému lepšie držia tvar bambusové ..

15,79€ Bez DPH: 13,16€

Dámske legíny JELENA

Dámske legíny JELENA s vyšším a širokým pohodlným pásom Vám zabezpečia maximálny komfort počas nosenia. Vďaka zvýšenému pásu sú vhodné aj pre tehotné ženy. Poskytnú im voľnosť pohybu a dajú sa kombinovať s rôznymi druhmi oblečenia. Legíny sú veľmi pr..

20,89€ Bez DPH: 17,41€

Dámske legíny LAURA 1 023

Dámske legíny LAURA1 skvele užijete ako na cvičenie, tak aj ako pohodlný domáci odev. Sú veľmi príjemné na nosenie a vďaka elastanu sa perfektne podriadia telu a neobmedzujú v pohybe. Oceníte u nich najmä voľnejší strih. dámske legíny sú vyrobené z ..

25,19€ Bez DPH: 20,99€

Dámske legíny LENNY

Dámske legíny LENNY skvele užijete ako na cvičenie, tak aj ako pohodlný domáci odev. Sú veľmi príjemné na nosenie a vďaka elastanu sa perfektne podriadi telu a neobmedzujú v pohybe. Oceníte u nich najmä voľnejší strih a pohodlný pas.   dámske ..

19,39€ Bez DPH: 16,16€

Dámske športové nohavice SPORTING 613

Keď od nás tréning vyžaduje úplné nasadenie, vyžadujeme aj my to isté od svojho outfitu. Tieto športové nohavice majú jednofarebný pas a zakončenie nohavíc, ktoré dokonale ladia s potlačou. Sú vyrobené z materiálovej zmesi bavlna / elastan. Vďaka obs..

28,79€ Bez DPH: 23,99€

Dámske športové nohavice SPORTING 667

Keď od nás tréning vyžaduje úplné nasadenie, vyžadujeme aj my to isté od svojho outfitu. Tieto športové nohavice majú jednofarebný pas a zakončenie nohavíc, ktoré dokonale ladia s potlačou. Sú vyrobené z materiálovej zmesi bavlna / elastan. Vďaka obs..

28,79€ Bez DPH: 23,99€

Dámske športové nohavice SPORTING 746

Keď od nás tréning vyžaduje úplné nasadenie, vyžadujeme aj my to isté od svojho outfitu. Tieto športové nohavice majú jednofarebný pás a zakončenie nohavíc, ktoré dokonale ladia s potlačou. Sú vyrobené z materiálovej zmesi bavlna/elastan. Vďaka obsah..

28,79€ Bez DPH: 23,99€

Dámske termo legíny LEGGI TERMO

Chcete svojim nohám dopriať ozajstné teplúčko aj v tých najchladnejších dňoch? Nie je problém! V týchto dámskych termo legínach si môžete dovoliť vyraziť do ulíc pokojne aj v minisukni!. z polyesteru s elastanom, ktorý Vám poskytne príjemný pocit ..

7,49€ Bez DPH: 6,24€

Dámske vzorované legíny MEGY 023

Osviežte svoj šatník o jednofarebné dámske legíny. Pokiaľ ste priaznivkyňa klasických čiernych legín, tak to sú legíny priamo pre Vás! Vďaka elastanu sa budete v nich cítiť skvele. Sú určené nielen na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 95% Polyeste..

13,99€ Bez DPH: 11,66€

Zobrazenie 1 až 12 z 28 (3 stránok)